43 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Gösterim 18 24

Yönetici Koltuğu & Makam Koltuğu Modelleri

Yönetici koltukları kurumsal yaşamın demirbaş eşyalarından biri olarak gelişmiş bir tasarıma sahiptir. Çalışma masası koltuğu olarak da bilinen bu koltuklar, yüksek konforuyla çalışma verimliliğini artırır. Ayarlanabilir yapıda olan koltuklar, oldukça konforlu ve ergonomiktir. Yönetici ve ofis koltuğu modelleri her zaman kurumsal yaşantıyı temsil etmek için kullanılır. İş yaşamında kurumsal kimliği ve imajı destekleyen ofis mobilyaları, belli renk ve tasarımlarla seçilir.
Yönetici koltuğu ya da diğer yaygın adıyla müdür koltuğu seçiminde ofisin ya da evdeki çalışma alanının ölçüleri, dekorasyonu belirleyici rol oynar. Koltuğun uzun süren çalışmalarda dahi kişinin fiziksel rahatlığını sağlaması, bel ve sırt kısmını desteklemesi, terletmemesi gerekir. Diğer yandan tasarım olarak misafir koltuğu modelleriyle uyumlu görünmesi, estetik anlayışına hitap etmesi dikkate alınmalıdır.

Yönetici Koltuğu Modellerinin Özellikleri

Yönetici ve patron koltuğu modelleri malzemeye ve tasarımlara göre değişiyor. Koçak Ofisser güvencesiyle satın alabileceğiniz makam koltuğu modellerinin genel özellikleri şöyledir;

  • Yönetici koltukları ergonomik tasarıma sahiptir. Bel, sırt, boyun desteği sağlar, oturma alanı genişliğiyle dikkat çeker.
  • Tasarımlar genellikle kolçaklı modellerden oluşur. Her iki tarafta kolçak olması ergonomik açıdan destek sağlar, çalışırken yüksek konfor sunar. Bazı modellerde sunulan ayarlanabilir kol özelliği ile uzun soluklu çalışmalarınızda sizi asla yormaz.
  • Yönetici koltuğu ayakları tekerlekli, misafir koltuğu ayakları ise sabit tasarıma sahiptir. Misafir koltukları geriye doğru esnemeli ve dönerli olarak iki çeşit özellikle sınıflandırılır.
  • Koltuklar 360 derece döner yapıdadır.
  • Koltuk döşemeleri özel seçilir, Ofisinizin tasarımına ve renk zevkinize göre özenle üretilir ve teslim edilir. İster kumaş, ister suni deri olarak tercih edebileceğiniz gibi dilerseniz farklı kombinasyonlar kullanarak hem suni deriyi hemde kumaşı aynı koltuğun farklı bölgelerinde kullanabilirsiniz.
  • Her koltuk modeli farklı dekorasyon stiline uygunluk sağlar. Örneğin, file yönetici koltuğu sıcak alanlarda kullanılan ve önerilen bir modeldir. Hava alan yapısı sayesinde özellikle kalça bölgesinde oluşan terlemeyi engelleyerek ferah bir çalışma ortamı sağlar.
  • Koltuklarıd kullanılan amartisör piston sayesinde istediğiniz yükseklikte kullanım sağlayabilirsiniz.
  • Tekerlekler ise rahatça hareket edebilmenizi sağlar.

Yönetici koltuğu fiyatları

Yönetici koltuğu modelleri seçiminde en belirleyici özellik şüphesiz fiyatlardır. Bütçeye uygun en kaliteli patron koltuğu için sitemizi inceleyebilirsiniz. Koçak Ofisser, yenilikçi ve modern bir bakış açısıyla geliştirdiği tüm ofis mobilyası modellerinde cazip fiyat politikası ile işinizi kolaylaştırıyor. kocakofisser.com.tr ’den en şık ve en uygun yönetici koltuğu fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Hızlı, güvenilir, kaliteli ofis mobilyası alışveriş deneyimi için sizleri bekliyoruz.

Açıklama

Ofisinizin en önemli parçaları olan Makam Grubu Koltukları ile rahat bir çalışma sağlayın. Makam Koltukları , Toplantı Koltukları , Misafir Koltukları sizin için bu kategorimizde

Ofisinizin en temel taşlarından yönetici ve çalışma odaları için tasarladığımız yönetici koltukları ile ofisinizin tasarımını tamamlayın. Uzun çalışma saatlerinde rahat ve verimli işler çıkarın.

Açıklama

Ofisinizin en temel taşlarından yönetici ve çalışma odaları için tasarladığımız yönetici koltukları ile ofisinizin tasarımını tamamlayın. Uzun çalışma saatlerinde rahat ve verimli işler çıkarın.