Alışveriş Sepeti

Bizi Tanyın

Geçmişten günümüze biz kimiz, Koçak Ofisser geçmişi;

Bizim için zaman yolculuğu başladı - 2001

Firma temellerimizi attık

Zamanın çizgisine ayak uydurarak başladığımız bu serüvende, her zaman daha ileriye gitmek için çalışmalara başladık. Sizleri dinledik, sizleri anlamaya çalıştık ve daima müşterimizin yanında olarak sorunlara çözüm ve ihtyaca yönelik ürünler ürettik.

Kendimizi Geliştirdik - 2005

Kalite ve Estetik Bir Arada

Ürettiğimiz ürünlerin yanında, ihtiyaçlara yönelik modeller içerisinde bayilik sistemiyle müşterilerimize daha isabetli çözüm önerileri sunmaya başladık. Kaliteli ama estetik olmayan ürünlerin yanında biz çizgimizden taşarak iki önemli kriteri birleştirdik.

Sizi çok iyi anlıyoruz - 2021

Uygun Fiyat , İyi Ürün

Yılların verdiği tecrübe ve sektördeki uzun yıllar güven veren duruşumuz ile müşterilerimizin tam olarak beklentisini karşılamaya başladık. Büro Mobilya Sistemleri adı altında bir ofisin tüm ihtiyacını karşılayabilecek ürün pörtföyümüz ile sizlere her zaman, bir öncekinden daha iyi hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Karaman Ofis Mobilyası

Bazı Referanslarımız

Nicole Williams

Company Director
"Profit in business comes from repeat customers; customers that boast about your product and service, and that bring friends."

Bjorn Gunnarson

Head of Design
"Loyal customers, they don’t just come back, they don’t simply recommend you, they insist that their friends do business with you."

Charlotte Banks

Research & Development
"You’ll never have a product or price advantage again. They can be easily duplicated, but a strong customer focus can’t be copied."

Sam Gallagher

Customer Support
"Get closer than ever to your customers. So close that you tell them what they need well before they realize it themselves."
I’m so happy with the service from Shoptimizer – my order was delivered within 48 hours and the thought and care they put into their products really stands out. Plus, their support is just awesome!
Sean Walsh
London, UK
Fabulous top bought as a birthday gift for a friend who wears it almost every day. Smart packaging which looks exciting and special. Very good on delivery. Will purchase it again as a gift and for myself!
Astrid Sorensen
Oslo, Norway
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Scan the code