22 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Gösterim 18 24

Fileli Koltuk

Ofis ortamında, uzun süreli çalışmalar yaparken vücut sağlığımızı korumanın en bilindik yolu kaliteli bir koltuk almaktır. Çalışma koltuğu tercih ederken kafamız bazen karışabilir. Çalışırken bel ve boyun desteği, terletmeyen kumaş, file döşeme istiyorsak kesinlikle Fileli Koltuk alarak, kendinize rahat bir çalışma ortamı hazırlayabilirsiniz. Fileli Koltuk modelleri, ergonomik tasarımları sayesinde sizin çalışırken konforunuzu arttırır daha verimli zaman geçirmenizi sağlar.

Fileli Koltuk ürünlerimiz genelde az terletmesi, sırt şeklinizi alarak uzun sürede rahat etmenizi sağlaması gibi başlıca sebeplerden dolayı tercih edilir. Bunlardan daha önemlisi ise, kaliteli bir fileli koltuk almaktır. Sadece adı fileli koltuk olan ürünler sizi rahat ettirmez, aksine aldığınıza ve oturduğunuza da pişman edebilir. Kaliteli fileli koltuk ise, sizi dinlendirir, uzun süreli oturumlarda oluşabilecek ağrıları en aza indirir.

Fileli Koltuk Nedir?

Fileli koltuk, genelde plastik enjeksiyon makinaları ile dış iskeleti basılan, gürgen kontra plak veya plastik taban kontrası ile oturum bölümü oluşturulan, Multitilt mekaniza veya Tilty Frenli mekanizmalarla hareket kabiliyeti verilen bir koltuk türüdür. Farklı renklerde ve opsiyonlarla üretim süreci tamamanan fileli koltuk modelleri son tüketici için hazır hale gelmektedir.

 

Rahat Fileli Koltuk

Genel algı olarak fileli koltuklar rahat denilse de maalesef kaliteli olmayan ucuz fileli koltuk rahat olmayabilir. Fiyatı yüksek fileli koltuk ile, ucuz fileli koltuk arasındaki fark sadece fiyatı değil, malzemesidir. Kullanılan sünger, mekanizma, kumaş, işçilik gibi birçok etken Fileli Koltuk fiyatına doğrudan etki etmektedir. Bu nedenle daha önce ucuz fileli koltuk kullanıp rahat edemediyseniz daha iyi bir ürün kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

Fileli Ofis Koltuğu

Fileli Ofis Koltuğu günümüz şartları altında en çok tercih edilen modelimizdir. Ofis çalışanlarından, yöneticilerine kadar her departmanda gönül rahatlığı ile kullanılan Fileli Ofis Koltukları hem fiyat hem de performans olarak kullanıcısını memnun etmektedir. Ayrıca her yaş grubuna da hitap ederek hedef kitlesini fazlasıyla genişletmiştir. Fileli Ofis Koltuğu modellerimize ürün gruplarımızdan erişebilirsiniz.

Fileli Çalışma Koltuğu

Çalışırken ihtiyacımız olan en temel ürün oturduğumuz koltuk, koltuk modelinde en çok tercih edilen grup Fileli Çalışma Koltuğu ürünlerimizdir. Ders çalışırken, bilgisayar başında vakit geçirirken, çalışırken, enstrüman çalarken kısacası oturarak yapmamız gereken her aktivitede bir koltuğa ihtiyaç duyarız ve Fileli Çalışma Koltuğu Modellerimiz bu nedenle çok tercih edilir.

Açıklama

Fileli Koltuk ofis ve ortamında en çok tercih edilen ürün gruplarından biridir. Rahat ve ergonomik oturumu, her kitleye hitap etmesi ve terletmemesi nedeniyle çoğu kimse tarafından fazlaca sevilir. Fileli Ofis Koltuğu modellerimizi inceleyip satın alabilirsiniz.