37 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Gösterim 18 24

Efor Koltuk Takımı

 34.599,90

Suit Koltuk Takımı

 40.142,51

Alpi X Koltuk Takımı

 34.461,79

Zenit Koltuk Takımı

 30.127,36

Lyon Koltuk Takımı

 31.423,16

Tetra Koltuk Takımı

 30.127,36

Torino Koltuk Takımı

 27.454,77

Gold Koltuk Takımı

 34.824,63

Vezüv Koltuk Takımı

 28.345,63

Lena Koltuk Takımı

 27.211,80

Ofis Koltuk Takımı

Ofislerimiz, yaptığımız işlerin en somut kartvizitlerin başında gelir. Doğru bir şekilde dizayn edilmiş ve düzenlenmiş olup hem ziyaretçilerinizin hem de işbirlikçilerinizin yaptığınız işlerden daha fazla etkilenmesini sağlamaktadır. Bu sebeple ofislerin kullanım alanlarına bağlı olarak ince bir şekilde düşünülerek en uygun ofis koltuk takımı kullanılması gerekmektedir. Kullanılan bu ürünler hem ofis imajınızı, hem de müşteri konforunuza olumlu yönde destek sağlayacaktır.

Makam Odası Koltuk Takımı

İşletmelerin en prestijli alanı şüphesiz ki makam odalarıdır. Bir işletmenin kalesi olarak nitelendireceğimiz bu alanlar, yaptığınız işin sembolü niteliğindedir. Günümüzde artık çok dikkat edilen bu alanların çok abartılı görünmesinden ziyade, ince ve minimalist hatlarla dizayn edilmesi size artı puan olarak yansıyacaktır. Bu sebeple makam odalarında dizaynları şirketin diğer alanlarına göre öncelikli olmaktadır. Bu alanlardan hem kalitesiyle hem de sofistike görünümüyle dikkat çekecek koltuk takımı modellerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Koçak Ofisser olarak size sunduğumuz koltuk takımı modelleri, birbirinden farklı zevklere hitap eden ve yönetici, makam odası için tasarlanan modellerdir. Kaliteli ve sofistike koltuk takımları içinde zevkinize ve işletmenize en uygun olan büro mobilya takımını seçebilirsiniz.

Personel Odası Koltuk Takımı

Ofislerin sadece yönetici odalarının dizaynlarına yoğunlaşmak büyük bir yanılgı olacaktır. Çünkü çalışma alanları bir bütündür ve tüm alanları ile göz önünde olan ortamlardır. Bu sebeple de ofis çalışanlarının bulundukları alanların da en az yönetici odalarının ki kadar dizaynlarına dikkat edilmesi gerekir. Doğru koltuk takımı seçimi ile firma prestijine olumlu yönde fayda sağlanabilir.

Ofisiniz için yapacağınız koltuk seçimi, çalışanların, çalıştıkları ortamdan daha fazla keyif almalarını sağlar. Genelde yanlış bir algı olarak zihinlerimize yerleşen “Personel için ucuz ve kalitesiz ürün” düşüncesi maalesef etkin yönetimde, liderler için olumsuz geri dönüş sağlamaktadır. Personel koltuğu rahat olduğunda çalışan kişinin işletmeye sağladığı fayda ve işine sevgisi artmaktadır. Ayrıca kaliteli rahat ofis koltuk takımı, gelen müşteri ya da işbirlikçilerin de işletmeden daha fazla etkilenmesini sağlayacaktır. Bu sebeple personel bölümlerinde kullanılacak koltuk takımı seçiminde dikkatli olunması gerekmektedir. Ofisiniz için en uygun olan oturma grubu seçeneklerimizden birini tercih edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizde İkili Ofis Koltuk Takımı , Üçlü Ofis Koltuk Takımı seçeneklerimiz renk alternatifleri ile birlikte mevcuttur. Bu sayede ofisinizin büyüklük durumuna göre en uygun renk ve büyüklükteki büro koltuk takımı modelinizi seçebilirsiniz.

Bekleme Alanı Koltuk Takımı

Genellikle beklemekten hoşlanmayız ama ofislerde ilk izlenimi veren en önemli alanlarından birisi bekleme alanlarıdır. Günümüz şartlarında hızlı akan zaman çok değerlidir ve herkes işini hızla bitirmek ister. İnsanlık hali bazen planlar istenildiği gibi işlemez ve bekleme alanlarını kullanmak gerekebilir. İşte o zaman, kullanılacak olan bekleme koltuğu modelleri, gelen ziyaretçi açısından dikkat edilecek ilk noktalardan birisi olduğu için, bekleme koltuğu seçimlerinde dikkatli davranılması gerekmektedir. Genellikle gelen ziyaretçinin ilk karşılaştığı alanların başında gelen bekleme salonları, hem dizayn olarak ofisin diğer bölümlerinden ayrı olmamalı hem de kullanılan ürün açısından rahat ve konforlu olmalıdır. Rahat bekleme koltuğu modellerimiz ile misafirleriniz için, konforlu bir oturum sağlayabilirsiniz. Unutmayın, başarıya giden yollar küçük ayrıntılarla doludur.