Gösterilen sonuç sayısı: 2

Gösterim 18 24

Balkon – Bahçe Mobilyası , son dönemlerde her evin olmazsa olmazı ürünler olmaya hızla devam ediyor. Şehir hayatından bunaldığınız anda biraz nefes almak için çıktığımız balkonlar artık daha konforlu. Rahat oturumu, kaliteli işçilik ve malzemesiyle Balkon Takımı ürünlerimiz sizlerle!

Balkon Takımı veya Çay Seti olarak anılan bu ürünler, son zamanlarda çoğu firma tarafından üretilmeye başlansa dahi, kullanılan materyaller ürünün kalitesine doğrudan etki etmektedir. Satışını gerçekleştirdiğimiz KOFX Balkon Bahçe Takımı ürünlerimiz ile kalite çizgisini üst sınırlara taşıyarak, sizlere her zaman uygun fiyata en iyi ürünü sunma hedeflerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz.
Balkon Mobilyası alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur şüphesiz kalite olmalıdır. Günümüz ekonomik şartları maalesef bizleri yüksek fiyatlı ürünlere karşı mesafeli davranmaya sevk etsede, kalitesiz ürünü kısa sürede kullanamadan yenisini almak yerine, bir seferliğine iyi ürünü almak bütçe anlamında bizlere daha olumlu yansıyacaktır.
Balkon Mobilyasında kullanılan kumaş, sünger, metal kalınlığı gibi unsurlar fiyatı doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle alacağınız üründe bunları göz önünde bulundurmanız kaliteli bir ürünü daha iyi anlamanıza yardımcı olur.
Kullandığımız kumaş Günder Tekstil – Patara Serisi, Sünger ise İşbir Sünger 28 Dans 10 cm olarak tercih edilmiştir. Profil kalınlığı ise 20*30 1mm dir.