Koçak Ofis Kimdir?

Koçak Ofis ; Konya Büro Mobilya olarak 2001 den günümüze aynı yerinde hizmet vermektedir. Ofis mobilyası , büro mobilya , müdür koltuğu ve ofise dair tüm bileşenler ile ürün gamını genişletmektedir. Sektöründe öncü adımlar atarak her zaman daha iyi ürünler ile vizyonunu korumaktadır.

Günümüzde Ofis Mobilyası İhtiyacı;

Ofis Mobilyası günümüzde ofislerin neredeyse olmazsa olmazı konumundadır. Koçak Ofis olarak sizlere en iyi ürünleri minimalist tasarımlarla ihtiyacınıza göre şekillendirip ofisinize sunuyoruz. Koçak Ofis olarak amacımız Konya başta olmak üzere tüm Türkiye için büro mobilyası ihtiyacınızı karşılamak, herkesin iyi ürüne sahip olmasını sağlamaktır.

Koçak Ofis Olarak Vizyonumuz;

Firmamızın vizyonu, insanların dayanıklı tüketim malzemesi olarak kullanacağı büro mobilya malzemelerini uygun fiyata yüksek kalite ile sunup pişman olmadan uzun yıllar kullanmamasını sağlamak ve gelişen mimari çizgileri yakalayarak ofislerinde her zaman güncelliği sağlamaktır. Koçak Ofis olarak bu bağlamda her zaman müşterimizin hem gözüne hem cebine uygun büro mobilya ve ofis mobilyalarıyla hitap etmekteyiz.

Koçak Ofis Olarak Misyonumuz;

Uygun fiyata kaliteli ofis mobilyası vizyonu ile çıktığımız yolda emin adımlarla ilerliyor ve şuan içinde bulunduğumuz piyasaya göre büro mobilyasındaki kalite / fiyat çizgimizi hiç bozmadan en mantıklı ürünleri sunuyoruz. Koçak Ofis markası ve bayilik yaptığımız firmalarla birlikte bu yolda sağlam şekilde ilerliyoruz. Bir sefer alıp uzun yıllar kullanacağınız ofis mobilyalarını şansa bırakmadan bize bırakın. Çünkü biz, Koçak Ofis ailesi olarak size önem veriyoruz.

Koçak Ofis Olarak size nereden hizmet ediyoruz?

Konya ilinde Ofis Mobilyası / Büro Mobilyası alanlarında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Konya Mobilya İmalatı , Konya Ofis Mobilyası Satışı , Konya Mobilya Üretimi , Konya Koltuk İmalatı gibi bir çok alanda sizlere hizmet veriyoruz. Tüm Türkiye’ye hizmet ediyor ve sizlere ürünlerimizi ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

Koçak Ofis firmasından ne tür hizmetler alabilirsiniz?

Firmamızdan öncelikli olarak ofis mobilyası ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü ürün temini sağlayabilirsiniz. Ofis Mobilyası , Büro Mobilyası , Makam Koltuğu , Müdür Koltuğu , Sekreter Koltuğu , Fileli Koltuk , Oturma Grubu , Bekleme Koltuğu , Dosya Dolabı , Toplantı Masası , Banko , Resepsiyon , Aksesuar , Mobilya Montajı gibi ürün ve hizmetleri alabilirsiniz. Tüm ürünlerimizi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca Koçak Ofis olarak sizlere konya mobilya imalatı olarakda destek vermeteyiz. Bünyemizde bulunan mobilya imalatı ile Konya’da özel üretim yapmaktayız. Sizde özel üretim büro mobilyası ile ilgili taleplerinizi bize İletişim sayfamızdan iletebilirsiniz. Özel üretim sadece ofis mobilyası değil, mutfak dolabı , dekorasyon , özel ölçü dosya dolapları konusundada siz değerli müşterilerimize Koçak Ofis olarak yardımcı olmaktayız.

Fileli Koltuk İmalatı Koçak Ofisser de.

20 yıllık geçmişle sizlere hizmet veren firmamız Koçak Ofis , Konya fileli koltuk olarak ürünlerimizi genişletmektedir. Bir çok Fileli model ile sizlere daha iyi hizmet vermek için fileli koltuk modellerimizi genişletmekteyiz. Sizde fileli koltuk düşünüyorsanız mutlaka ürünlerimizi gözden geçirin.

3D Tasarım Hizmeti

Ofis mobilyası alırken sizde kararsız kalıyorsanız ofisinizin görselleri ve ölçüsüyle Koçak Ofis ‘e başvurun ve sizin için özel yerleşim ve tasarım ile büro mobilyası ihtiyacınızı 2D ve 3D olarak görselleştirip size dönüş sağlayalım. 3Ds Max veya Sketchup ile modelleyip, Vray ile render alarak size özel bir görüntü sunalım. Özel bir projeniz mi var? O halde hemen bizimle iletişime geçin ve sizin için özel çalışma yapalım. Ne olursa olsun bize danışmadan ofis mobilyası almayın.

Geçmişten Günümüze Koçak Ofis:

Kurucumumuz İsmail Koçak mesleğimizin 3. Kuşağıdır. Temeli 1970 yılına dayanan Koçak isminin mazisi ilk olarak çelik karyola başlığı ile başladı. Dönemin ihtiyaçlarına göre şekillenerek devam eden ürün çeşitliliği çelik dolap, çelik masa ile devam ederek 2000 li yıllarda çelik ve ahşap büro mobilyası olarak değişti.

2001 yılında Koçak Büro Mobilya olarak yoluna devam eden firmamız, İsmail Koçak önderliğinde mağazacılık alanında döneminin şartlarında önemli adımlar atmıştır. 2004 ylı itibariyle Koçak Ofisser ismiyle pazarda yeni bir yola giren firmamız, Burotek marka tescili ile üretim ve mağazacılık olarak belirlediği vizyonna hızla ilerlemiştir.

2004 -2006 yıllarında yenilenen tarzı ve ihtiyaca yönelik çıkardığımız yeni modeller ile kazandığımız ivme sonucu, siz değerli müşterilerimiz için Ofis Mobilyası mağazamızı komple tadilat ederek ürünlerimiz için daha uygun hale getirdik. Örnek niteliğinde olmuşturduğumuz mağazamızda, günümüze ışık tutacak ürünleri sizlerle buluşturduk.

Bu süreç içerisinde imalathanemizi genişleterek ürün gamımızda çeşitliliği arttırdık. Özel tasarım ürün ihtiyaçlarınızıda karşılayacak tasarım ekibimiz bir çok ilke imza attı. 2007 – 2014 yılları arasında yıpranan mağazamız ile sizlere daha iyi hizmet veremediğimizi düşünüp, yine sektörümüze yakışacak bir tadilat ile mağazamızı ürünlerimize daha çok yakışacak hale getirdik. Yorulduk, çaba gösterdik ama değdi. Sizlerden aldığımız geri dönüşle motive olduk ve yolumuza daha emin adımlarla devam ettik.

Son olarak 2020 yılı, geçtiğimiz aylar içerisinde mağazamıza ek sergileme alanları açarak ürün çeşitliliğimizi arttırdık. Koçak Ofisser ve Bahçeser etiketiyle sizlerle yeni bir girişime imza attık. Ofis Mobilyasının haricinde Bahçe Grubuylada siz değerli ziyeretçilerimize yeni ürün gamımızı sunduk. Bahçe mobilyası, balkon grubu, çay seti gibi ürünlerle, ofisinizden sonra eviniz içinde yeni soluklar getiriyoruz. Balkonlarınız artık bizimle daha renkli hale gelecek.

Gelişen Pazar Stratejisine Ayak Uydurduk

Kurucumuz İsmaik Koçak’ın açtığı yolda işimize sadık kalarak geriden gelen kuşak olarak bizler ise mesleğimizin gerektirdiği yenilikleri takip ederek sesimizi sadece mağazadan duyuramayacağımızı biliyorduk ve bu sebeple sosyal medya, grafik tasarım, fotoğraf ve web site çalışmalarımızı dışarıya yaptırmak yerine tamamını kendi bünyemizde yapmaktayız. Böylelikle tüm esnekliğimizle sizlere daha rahat sesimizi duyurabilmekteyiz. Örneğin, Instagram hesabımızı ziyaret edip, bizi ve çalışmalarımızı yakından takip edebilirsiniz. Instagram Hesabımız

Gelişmeye Devam Ediyoruz

İçinde bulunduğumuz zorlu süreçleri fırsat bilerek, eksik kaldığımız noktalarda gelmişmeye ve eksiklere gidermeye devam ediyoruz. Krizi fırsata çeviremezsek kriz o zaman bize zarar verir. Krizi fırsata çevirdiğimiz zaman kazanmaya başlarız ve rakiplerimizin önüne geçeriz. İşte bu sebeple bizde sosyal mesafemizi koruyarak, sosyal medyada sizlerle yakınlaşmak için özel bir çalışma sergiliyoruz. Bu yazıyı organik yollarla okuyorsanız amacımıza ulaşmış sayılıyoruz.

Bizi tanıdığınıza memnun olduğunuzu düşünerek, sizi burada gördüğümüz için minnettarız. Sosyal medya harici fiziken tanışmaya, ofisimize çay içmeye de bekleriz. Ticaretten ziyade dost kazanmak öncelikli gayemizdir.

 

Sevgi ve saygıyla

Koçak Ofis – Yönetim