Alışveriş Sepeti

70 – Karaman Ofis Mobilyası – Koçak Ofisser

07 Karaman Ofis Mobilyası - Koçak Ofisser

Ofis Mobilyası, zamanımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz ofisimizin en temel parçalarıdır. Mobilyanın işlevsel, kaliteli ve kullanışlı olması geçirilen zamanında verimini doğru olarak arttırmaktadır. Sizde ofisinizde verimli çalışmalar için büro mobilyası modellerimizi inceleyerek sizin için en doğru ürünü bulabilirsiniz.

Karaman Ofis Mobilyası Ürünlerimiz

Ofis Mobilyası Nedir?

Yeni bir iş yeri açtığınızda veya daha geniş bir ofise geçtiğinizde ihtiyacınız olan en temel ürünler büro mobilyası dır. Kullanmış olduğunuz Masa Takımları, Koltuk Takımları, Bekleme Koltuğu, Oturma Grubu ürünlerinin tamamı ofis mobilyası kategorisine dahildir.

Ahşap grupları günümüz şartlarında ağırlıklı olarak Suntalam ve MDF malzemeden, Koltuk grupları ise gürgen papel iskelet üzerine isteğe bağlı olarak Suni Deri veya Hakiki deri kaplamasıyla üretimi sağlanır. 

Gelişan mimari çizgiler ve minimalist çizgilerin talep görmesiyle birlikte artık üretilen ürünlerde sadece ahşap kullanmak yerine metalle bütünleştirerek daha estetik ürünler ortaya çıkarılmaktadır. Bu konuda da Karaman Ofis Mobilyası – Koçak Ofisser olarak değerli müşterilimize her zaman en güncel model anlayışı ile yaklaşıp neredeyse tüm ürünlerimizde metal ve ahşabı harmanladık.

Bu sayede en güncel modellerle sizlere hizmet vermekteyiz. Koltuk ve masalarda kullanılan metal, sadece estetik amaçla değil sağlamlık ve kalite standartlarını da üst kademeye taşımaktadır.

Karaman Ofis Mobilyası – Koçak Ofisser ile, sizlerde doğru ofis mobilyası ürününe en kolay şekilde erişebilirsiniz. Ücretsiz nakliye ve montaj hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Ofis ebatlarınızı ve fotoğraflarını bize göndermeniz halinde sizler için teknik ekibimizle analizler yapar, hem dekor anlamında hem de ürün yerleşimi konusunda kesintisiz destek sağlayabiliriz. Satın almış olduğunuz ürün ofisinize geldiğinde hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız Karaman Ofis Mobilyası – Koçak Ofisser olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. 

Büro Mobilyası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ofis mobilyası alırken dikkat edilmesi gereken detaylar çok fazla olsa da da temel bilmemiz gereken şey bizim nasıl bir ürüne ihtiyacımız olduğudur. Gelen misafirlerinizi ihtişamlı bir odada karşılamak istiyorsanız daha büyük boyutlarda ürün tercih etmeli ve görünüşe önem vermelisiniz.

Gündelik olarak kullanacağınız bir masada ise işlevsellik ve ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığı kriterini ele almanız gerekebilir. Bunlardan da önemlisi ise ölçüdür. Odamızın net kullanım alanını hesaplayarak bir ofis mobilyasına bakmak en doğru başlangıç olacaktır.

Ofisiniz içerisinde kullanım alanınızı bir metre yardımıyla ölçerek işe başlayabiliriz. Genellikle yönetici odasında kullanabileceğimiz masa ebatları 210 CM den başlamaktadır.

210 Cm masa, 50 Cm etajer ve 50 Cm geçiş payı ile ortalama genişliği 310 Cm ve üzeri bir ofise ihtiyacınız olacaktır. Dolap Mesafesi, Oturum derinliği ve misafir koltukları ile birlikte ise 400 Cm boyu olan bir ofise rahatlıkla başlangıç seviyesinde bir yönetici masa takımı konumlandırılabilir. Buda ortalama 15 m2 bir ofisiniz olması gerekiyor demektir.  

Personel Masası için kullanabileceğiniz masa ebatları ise 120 Cm den başlayıp 200 Cm ebatına kadar ulaşmaktadır. Bu sayede her ofis boyutuna uygun personel masasını Karaman Ofis Mobilyası – Koçak Ofisser ile satın alabilirsiniz.

Bu gibi durumlarda bizim tavsiyemiz, yerinize olabilecek en geniş masayı tercih etmeniz yönünde olacaktır. Boş bir masayı gördüğünüzde gözünüze büyük gelebilir fakat kullanmaya başladığınızda masanın bir anda dolduğunu ve kullanım alanınızın azaldığını fark edeceksiniz.

Ortalama bir moniör, klavye ve mause ile 140 cm masanın büyük çoğunluğunu doldurduğunuzu fark edeceksiniz. Bu nedenle yerinize olabilecek en geniş masayı tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Karaman Ofis Mobilyası Hizmetlerimiz

Karaman Ofis Mobilyaları Koçak Ofis Büro Mobilya olarak ofisinizin ihtiyacı olan tüm mobilya aksamında sizlere destek vermekteyiz. Ofis Mobilyası, Büro Mobilyası, Makam MasasıÇalışma Masası, Çalışma Koltuğu, L Masa ve tüm ihtiyaçlarınız için sitemizi inceleyip bize ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki ürün kategorilerinden size hitap eden ürün grubuna tıklayarak Karaman Ofis Mobilyası ihtiyaçlarınızı çözebilirsiniz. Koçak Ofisser Büro Mobilya Sistemleri 

Instagram sayfamızdan güncel referanslarımızı görebilirsiniz. Koçak Ofisser – Instagram 

Karaman Büro Mobilya Modellerimiz

Ofisiniz için ihtiyacınız olan tüm ofis mobilyası ihtiyaçlarınız için aşağıdaki ürün kategorilerimizden ürün seçebilir, sizde uygun fiyatlı ve kaliteli ofis mobilyasına sahip olabilirsiniz

Karaman Ofis Mobilyaları – Koçak Ofisser

Mobilyacılar Sitesi Çamkoru Sokak No: 21  Selçuklu Konya
0533 396 6009 – 0332 248 3200

İletişime Geçin!

Karaman Ofis Mobilyası
Karaman Ofis Mobilyası - Koçak Ofisser
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Scan the code